Lekáreň Hlohovec
Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Slovensko

Polícia zadržala nepoučiteľnú drogovú dílerku, v okrese Galanta nakúpila pervitín za stovky eur
BRATISLAVA/TRENČÍN 17. mája (WebNoviny.sk) - V rukách kriminalistov skončila tento týždeň nepoučiteľná drogová dílerka s komplicom. Dvadsaťsedemročnú Klaudiu z Novej Dubnice pritom už v januári Krajský súd v Trenčíne podmienečne odsúdil za drogovú trestnú činnosť, drogy však predávala aj naďalej.

Ako agentúru SITA informovala trenčianska policajná hovorkyňa Elena Antalová, na žiadosť 32-ročného Banskobystričana nakúpila v Galantskom okrese pervitín za 450 eur. Väčšiu časť mu za túto sumu predala a časť si nechala ako odmenu za sprostredkovanie.

Odporúčame:
Vydavateľov znepokojilo konanie polície voči novinárke Holcovej, apelujú na ochranu zdrojov

Policajti im však boli na stope a oboch zadržali v Novej Dubnici. Pri prehliadke auta zaistili drogy v zatavených striekačkách a v plastových vreckách. Zo zadržaného množstva by sa dalo pripraviť minimálne 180 dávok.

Dvojica skončila v cele a vyšetrovateľ spracoval podnet na ich vzatie do väzby. Klaudii za drogový zločin hrozí trest na 10 až 15 rokov, Michalovi tri až desať.

Viac k témam: drogy, Galanta, pervitín, Polícia SR
Zdroj: Webnoviny.sk - Polícia zadržala nepoučiteľnú drogovú dílerku, v okrese Galanta nakúpila pervitín za stovky eur © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama


Diskusia