Lekáreň Hlohovec
Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Slovensko

Ženský krik priviedol policajtov ku Obchodnej ulici v Bratislave, kde našli muža v bezvedomí
BRATISLAVA 26. mája (WebNoviny.sk) - Zatiaľ za nejasných okolností sa v sobotu skoro ráno odohral pri Obchodnej ulici v bratislavskom Starom Meste incident, po ktorom skončil jeden muž v nemocnici.

Ako agentúru SITA informoval bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave I v sobotu krátko pred 04:45 počas hliadkovej služby započuli v blízkosti Obchodnej ulice hlasný ženský krik.

Odporúčame:
Opitý vodič spôsobil pri Banskej Bystrici dopravnú nehodu, prívesný vozík poškodil dve autá

Po príchode na miesto spozorovali viacero osôb a aj muža, ktorý ležal na zemi a podľa slov okolostojacich ho údajne napadol 28-ročný muž, ktorého policajti zaistili. Zranenému mužovi, ktorý bol v čase príchodu hliadky v bezvedomí, policajti poskytli až do príchodu rýchlej zdravotnej pomoci prvú pomoc. Muža následne previezli do jednej z bratislavských nemocníc.

Polícia v prípade začala trestné stíhanie vo veci trestného činu ublíženia na zdraví v súbehu s trestným činom výtržníctva. „Bližšie informácie k prípadu bude možné poskytnúť, keď to procesná situácia umožní," dodal Michal Szeiff.

Viac k témam: Bratislava, krimi, Obchodná ulica, Polícia SR, ublíženie na zdraví, výtržníctvo
Zdroj: Webnoviny.sk - Ženský krik priviedol policajtov pri Obchodnú ulicu v Bratislave, kde našli muža v bezvedomí © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama


Diskusia