Lekáreň Hlohovec
Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Ostatné športy

Mészáros vytvoril svetový rekord na majstrovstvách sveta WUAP v silovom trojboji
TRNAVA 21. októbra (WebNoviny.sk) - Na majstrovstvách sveta WUAP v silovom trojboji v Trnave podal v nedeľu predpoludním najlepší výkon Maďar László Mészáros, ktorý si v tlaku na lavičke RAW pripísal 280,5 kg a s novým svetovým rekordom sa stal v tomto súťažnom bloku absolútnym víťazom spomedzi všetkých 52 zúčastnených pretekárov.

Muhič na lavičke vytlačil 255 kilogramovDruhú priečku v celkovom hodnotení podľa tlačovej správy obsadil Vlastimil Kužel z Česka, ten výkonom 247,5 kg dominoval vo svojej váhovej kategórii do 110 kg.

Irfan Muhič z Bosny a Hercegoviny na lavičke vytlačil 255 kg, čo síce v kategórii do 140 kg stačilo "len" na 2. priečku za Mészárosom, ale v celkovom poradí pri prepočte cez hmotnostný koeficient skončil tretí.

Oláh v nedeľu najlepším SlovákomNajlepší zo Slovákov v nedeľňajšom predpoludňajšom programe, keď sa súťažilo v tlaku na lavičke RAW, bol Ondrej Oláh z Fiľakova.

V absolútnom poradí sa umiestnil na 11. priečke. Druhý najľahší pretekár dňa, ktorý štartoval v kategórii do 67,5 kg, vytlačil 150 kg a získal titul majstra sveta.

Bodku za svetovým šampionátom v silovom trojboji dá v Mestskej športovej hale v Trnve podvečerná súťaž v tlaku na lavičke v superdresoch, kde sa očakávajú výkony až do 400 kg.

Viac k témam: majstrovstvá sveta WUAP v silovom trojboji
Zdroj: Webnoviny.sk - Mészáros vytvoril svetový rekord na majstrovstvách sveta WUAP v silovom trojboji © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama


Diskusia