Lekáreň Hlohovec
Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Futbal

Erik Jendrišek je po dvoch rokoch pravdepodobne na odchode z gréckeho tímu FC Xanthi
XANTHI 14. mája (WebNoviny.sk) - Slovenský futbalista Erik Jendrišek pravdepodobne nebude pokračovať v gréckom tíme FC Xanthi.

Rodákovi z Trstenej sa po dvoch sezónach v klube skončila zmluva a podľa informácii agentúry SITA je na odchode do iného mužstva.

V nedávno skončenom ročníku najvyššej gréckej súťaže absolvoval v drese Xanthi 23 stretnutí, v ktorých strelil 8 gólov. V závere uplynulého kalendárneho roka sa prezentoval mimoriadnou streleckou formou, no zabrzdilo ho zranenie.

V minulosti hral v Poľsku za Cracoviu Krakov, v Nemecku za Cottbus, Freiburg, Schalke 04, Kaiserslautern a Hannover. Vo vlasti si obliekal dres Trnavy a Ružomberka.

Tridsaťdvaročný kanonier figuroval medzi náhradníkmi v ostatnej nominácii reprezentačného trénera SR Pavla Hapala na zápasy proti Maďarsku a Walesu v kvalifikácii ME 2020.

Viac k témam: FC Xanthi
Zdroj: Webnoviny.sk - Erik Jendrišek je po dvoch rokoch pravdepodobne na odchode z gréckeho tímu FC Xanthi © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama


Diskusia