Lekáreň Hlohovec
Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Slovensko

Tomáš si z obchodného domu v ruksaku odniesol dron, Gabriela ukradla oblečenie aj nabíjačku
19.9.2019 (Webnoviny.sk) - Dva podobné prípady krádeží v obchodných domoch riešia trenčianski policajti. Z odcudzenia dronu v hodnote 60 eur je obvinený 18-ročný Tomáš z Trenčína.

Ako informoval trenčiansky policajný hovorca Pavol Kudlička, mladík ešte 18. júna vo večerných hodinách ukradol v obchodnom dome v Trenčíne dron, schoval si ho do ruksaku a bez zaplatenia prešiel popri pokladnici. Mladík už bol za podobný čin v predchádzajúcich dvoch rokoch odsúdený a aktuálne mu hrozí trest odňatia slobody až na tri roky.

Opakovanej krádeže sa dopustila aj 21-ročná Gabriela z Nového Mesta nad Váhom. Mladá žena 17. septembra popoludní spôsobila krádežou trička, nohavíc, nabíjačky a krytu na mobilný telefón v jednom z trenčianskych obchodov škodu vo výške približne 32 eur.

"Obvinená žena sa podobnej krádeže dopustila v auguste v Hlohovci. Za podobný čin bola v predchádzajúcich dvanástich mesiacoch postihnutá, preto jej hrozí až dvojročný trest odňatia slobody," dodal Kudlička.

Viac k témam: krádež
Zdroj: Webnoviny.sk - Tomáš si z obchodného domu v ruksaku odniesol dron, Gabriela ukradla oblečenie aj nabíjačku © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama


Diskusia