Lekáreň Hlohovec
Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Slovensko

Glváč nazval Matoviča oslíkom a chce vedieť, o čom sa v dépeháčkarskej bytovke s Kočnerom rozprával
22.10.2019 (Webnoviny.sk) - Treba sa spýtať Martina Glváča (Smer-SD), v akom rozsahu a o čom s Marianom K. komunikoval. Novinárom to v utorok povedal hovorca strany Smer-SD Ján Mažgút a dodal, že nemá informáciu, že by predseda Smeru Robert Fico vzniknutú situáciu s Glváčom riešil.

Stovky správ Kočnera s GlváčomReagoval tak na výzvu lídra OĽaNO Igora Matoviča, aby podpredseda parlamentu a krajský šéf Smeru Martin Glváč predstúpil pred novinárov, objasnil svoju údajnú komunikáciu s Marianom K. a vzdal sa funkcie podpredsedu Národnej rady SR. Očakáva, že tak urobí do stredy dopoludnia. V opačnom prípade zverejní všetkých 900 správ z údajnej komunikácie medzi ním a Marianom K.

„Pán Matovič dnes (v utorok, pozn. red.) prišiel s nejakou informáciou, zajtra možno príde s úplne niečím iným. Pokiaľ pán Glváč komunikoval v tom rozsahu, aký mi je známy, tak ho to nediskvalifikuje," povedal Mažgút. Na otázku, či bude Glváč na kandidátke Smeru do parlamentných volieb 2020, odpovedal, že kandidátka je plne v kompetencii predsedu strany.

Matovič mal vyzvedať informácie na MajskéhoGlváč sa v tejto súvislosti vyjadril aj v utorok na svojom facebookovom profile, kde vyzval Igora Matoviča, aby sa prestal skrývať, ozrejmil verejnosti o čom šesť hodín komunikoval s Marianom K. a oslovil samotného Mariana K., aby informoval o komunikácii s Matovičom.

„Oslík z Trnavy, ktorý sa tajne stretával s Mariánom K. v dépeháčkarskej bytovke Five Star Residence a ktorý odmietol vysvetliť, o čom sa spolu rozprávali, dnes ide útočiť na mňa. Tak to som naozaj zvedavý, či mu médiá dovolia robiť len divadlo, alebo nám Igorko konečne povie, prečo u Mariana K. vyzvedal informácie na Jozefa Majského, s ktorým kšeftoval s pozemkami v Trnave, a od ktorého ich nakúpil za podhodnotenú cenu a prepísal na svoju manželku,“ uviedol Glváč.

Ak bude zverejnená akákoľvek komunikácia týkajúca sa jeho osoby, už teraz môže povedať, že sa definitívne potvrdí, že táto diskreditačná kampaň nie je náhodná a na Slovensku funguje organizovaná skupina. „Politici a v médiách osoby s konkrétnymi menami, ktoré spolupracujú proti politickým oponentom, čo aj preukážem,“ dodal podpredseda Národnej rady SR.

Viac k témam: podpredseda strany Smer-SD
Zdroj: Webnoviny.sk - Glváč nazval Matoviča oslíkom a chce vedieť, o čom sa v dépeháčkarskej bytovke s Kočnerom rozprával © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama


Diskusia