Lekáreň Hlohovec
Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Tenis

Dominika Cibulková potvrdila tehotenstvo, na sociálnej sieti zverejnila snímku bábätka
10.12.2019 (Webnoviny.sk) - Už bývalá slovenská tenistka Dominika Cibulková, ktorá pred niekoľkými dňami počas slávnostného krstu knihy Tenis je môj život oficiálne ukončila hráčsku kariéru, zanedlho postretne ďalšia dôležitá životná zmena.

Trojčlenná rodinaV utorok totiž 30-ročná Bratislavčanka potvrdila, že spoločne s manželom Michalom očakávajú narodenie prvého dieťaťa. Správy o jej tehotenstve sa objavili už skôr, v závere novembra mala mať Cibulková za sebou úvodný trimester.

"Požehnaní a s veľkou radosťou oznamujeme, že onedlho budeme trojčlenná rodina," napísala Cibulková na Instagrame pod fotografiu s manželom a snímkou bábätka, ktoré nosí pod srdcom.

Odporúčania lekárov"Zatiaľ to nepovedala veľa ľuďom, navyše jej lekári odporučili pokojnejší režim a oddych. Nesmie sa veľmi namáhať," prezradil v závere novembra nemenovaný zdroj portálu najky.sk, podľa ktorého sa Cibulková musí šetriť, pretože ide o tzv. rizikové tehotenstvo. "Keďže Dominika je astmatička, je pod väčším dohľadom lekára, ale nejde o nič vážne," dodáva osoba z okolia niekdajšej úspešnej športovkyne.

Cibulková v minulosti osemkrát ovládla anketu Tenista roka. Rovnako v ôsmich prípadoch sa stala najobľúbenejšou tenistkou na základe hlasovania fanúšikov. Vo svojej kariére získala osem turnajových titulov na okruhu WTA, bola vo finále Australian Open 2014 a tiež ovládla Turnaj majsteriek 2016 v Singapure.Viac k témam: tehotenstvo
Zdroj: Webnoviny.sk - Dominika Cibulková potvrdila tehotenstvo, na sociálnej sieti zverejnila snímku bábätka © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama


Diskusia