Lekáreň Hlohovec
Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Slovensko

Za šialenou jazdou boli promile alkoholu, vodič za sebou nechal rozbité autá aj dopravnú značku (foto)
11.5.2020 (Webnoviny.sk) - Po naháňačke skončil v rukách polície opitý vodič, ktorý šialenou jazdou ohrozoval ľudí na ceste z Piešťan do Hlohovca. Obvinili ho z obzvlášť závažného zločinu všeobecného ohrozenia. Ako informovala trnavská krajská polícia, 42-ročný vodič VW Passat nabúral v Piešťanoch do idúceho Renaultu a vzápätí aj do zaparkovaného Audi.

V jazde pokračoval, vrazil do dopravnej značky a so zakliesnenou tyčou pod autom sa vybral smerom na Hlohovec. Divokou jazdou ohrozil viacero vodičov, chodcov a cyklistov. Policajti ho prenasledovali a zadržali pred obcou Koplotovce.

Vodičovi zo Sokoloviec pri dychovej skúške na alkohol namerali viac ako 1,5 promile. Obvinený muž je stíhaný vo väzbe a v prípade dokázania viny mu hrozí trest na 10 až 15 rokov.

Viac k témam: dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk - Za šialenou jazdou boli promile alkoholu, vodič za sebou nechal rozbité autá aj dopravnú značku (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama


Diskusia