Lekáreň Hlohovec
Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Slovensko

Tínedžerka vbehla pod Opel, vážnym zraneniam na mieste podľahla (foto)
6.7.2020 (Webnoviny.sk) - Život 16-ročného dievčaťa si vyžiadala dopravná nehoda, ku ktorej došlo v nedeľu o 19:00 mimo priechodu pre chodcov v obci Banka v okrese Piešťany.

Polícia zisťuje, ako sa dostala na cestuAko informuje polícia, dievčina mala podľa svedkov najskôr naraziť do bočných dverí auta Opel Astra, ktoré išlo od Piešťan na Ratnovce.

Po náraze spadla na zem a vzápätí došlo k stretu s ďalším autom VW Golf, pod ktorým uviazla. Vážnym zraneniam na mieste nehody podľahla. Polícia preveruje všetky okolnosti, za ktorých sa dievčina dostala na cestu.

Podľa prvotných príznakov nie je vylúčené, že mohla byť aj pod vplyvom alkoholu.

Zbytočné úmrtia na cestáchPolícia preverila alkohol aj u vodičov, dychové skúšky boli v oboch prípadoch negatívne. Na miesto udalosti bol privolaný aj znalec z odboru cestná doprava, ktorý poskytne polícii presnejšie informácie k priebehu nehody.

Polícia na sociálnej sieti v súvislosti s nehodou upozorňuje, že aj keď sa leto ešte poriadne nezačalo, ide v priebehu pár dní o ďalšie zbytočné úmrtie na cestách.

Na ľudí sa policajti obracajú so žiadosťou, aby nepodceňovali situáciu a po cestách sa pohybovali maximálne zodpovedne.

Viac k témam: dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk - Tínedžerka vbehla pod Opel, vážnym zraneniam na mieste podľahla (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama


Diskusia