Lekáreň Hlohovec
Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Hokej

Koronavírusu sa nevyhol ani HKM Zvolen, hokejisti spod Pustého hradu odkladajú zápasy
23.10.2020 (Webnoviny.sk) - Už aj hokejisti HKM Zvolen museli požiadať vedenie Tipos extraligy o odklad najbližších duelov, keďže už aj pod Pustým hradom sa potvrdil výskyt koronavírusu v A-tíme. Informuje o tom oficiálny web "rytierov".

Viac o téme: Koronavírus"Vzhľadom na výskyt pozitívnych výsledkov testov na ochorenie COVID-19 v A-tíme HKM Zvolen je mužstvo na základe rozhodnutia hlavného regionálneho hygienika do 2. novembra izolované v domácej karanténe," napísalo vedenie klubu na svojom internetovom sídle. Zvolenčania požiadali o odklad súbojov proti Michalovciam (25.10.), Miškovcu (1.11.) a Liptovskému Mikulášu (3.11.).

Zrušili aj tréningy mládežeZvolenčania tiež z preventívnych dôvodov do 2. novembra zrušili tréningový proces mládeže.

"Dôvodom je možný kontakt hráčov mládežníckych kategórii s pozitívne testovanými. Zvolenský zimný štadión v týchto dňoch prechádza kompletnou dezinfekciou," uvádza sa na hkmzvolen.sk.

V karanténe už bol každý tímDomáce prostredie vo Zvolene aktuálne majú aj hráči Banskej Bystrice, ale ich sa nariadenia netýkajú. Pandémia koronavírusu si v ostatných týždňoch vyžiadala karanténu už každého účastníka Tipos extraligy.

Viac k témam: COVID-19, karanténa, Koronavírus, Pandémia, Tipos extraliga
Zdroj: Webnoviny.sk - Koronavírusu sa nevyhol ani HKM Zvolen, hokejisti spod Pustého hradu odkladajú zápasy © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama


Diskusia