Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Lekáreň Hlohovec
Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Slovensko

Trnavský župan Viskupič mal pozitívny test na koronavírus, ochorenie si ho našlo i napriek očkovaniu
18.10.2021 (Webnoviny.sk) - Predseda Trnavského samosprávneho kraja Jozef Viskupič má pozitívny test na ochorenie COVID-19. Informoval o tom na sociálnej sieti s tým, že má stredne ťažký priebeh ochorenia s bolesťami kĺbov, svalov a teplotou mierne nad 37 stupňov. Pozitívne výsledky testu má aj jeho manželka.

Viskupič bol medzi prvými zaočkovanými proti ochoreniu COVID-19 v Trnavskom kraji, prvú dávku vakcíny dostal ešte 5. januára tohto roku. Samosprávny kraj pod jeho vedením organizoval očkovanie vo veľkokapacitných očkovacích centrách, v zariadeniach sociálnych služieb, ale aj výjazdové očkovanie.

Viac o téme: KoronavírusEšte predtým, ako sa Viskupič dozvedel o pozitívnom výsledku testu, zvolal na stredu 20. októbra zasadnutie Zastupiteľstva Trnavského samosprávneho kraja. Či sa bude konať a akou formou, zatiaľ samospráva nezverejnila.

Viac k témam: Koronavírus, Testovanie
Zdroj: Webnoviny.sk - Trnavský župan Viskupič mal pozitívny test na koronavírus, ochorenie si ho našlo i napriek očkovaniu © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama

Diskusia