Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Slovensko

Pellegrini odcestuje na pracovnú cestu do Česka, stretne sa s predstaviteľmi senátu aj prezidentom Pavlom
29.11.2023 (SITA.sk) - Predseda Národnej rady SR Peter Pellegrini (Hlas-SD) vo štvrtok odcestuje na zahraničnú pracovnú cestu do Českej republiky.

V úvode pracovnej cesty sa v ranných hodinách stretne s predsedom Senátu Parlamentu ČR Milošom Vystrčilom a predsedníčkou Poslaneckej snemovne Parlamentu ČR Markétou Pekarovou Adamovou.

V dopoludňajších hodinách zároveň absolvuje stretnutie s českým premiérom Petrom Fialom i českým prezidentom Petrom Pavlom.

Súčasťou zahraničnej cesty bude aj kladenie vencov na Národnom pamätníku na Vítkove a položenie kytice k pamätnej tabuli Alexandra Dubčeka.

Viac k témam: Český prezident, Ficova vláda 2023 - 2027 (koalícia Smer-SD Hlas-SD SNS), Národný pamätník, Predseda parlamentu, Predseda strany Hlas-SD
Zdroj: SITA.sk - Pellegrini odcestuje na pracovnú cestu do Česka, stretne sa s predstaviteľmi senátu aj prezidentom Pavlom © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama

Diskusia