Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Futbal

Vytvorí Boženík s Dudom a Suslovom slovenské trio v Hellase Verona? Rokovania sú konkrétne, píše taliansky novinár
28.1.2024 (SITA.sk) - Útočník slovenskej futbalovej reprezentácie Róbert Boženík by sa mohol stať tretím hráčom spod Tatier v tíme účastníka talianskej Serie A 2023/2024 Hellas Verona.

Ako na platforme X uviedol známy taliansky novinár špecializujúci sa na transfery Fabrizio Romano, odchod 24-ročného zakončovateľa z portugalskej Boavisty Porto na Apeninský polostrov začína naberať reálne kontúry.

Boavista má finančné ťažkosti„Hellas Verona začína rokovať s Róbertom Boženíkom z Boavisty Porto. Rokovania sú konkrétne. Mohol by byť náhradou za Milana Djuriča, ktorý sa chystá prestúpiť do Monzy,“ napísal Romano.

V súvislosti s možným odchodom Boženíka z mužstva súčasného zamestnávateľa sa špekuluje už niekoľko týždňov, keďže podľa správ portugalských médií sa Boavista ocitla vo finančných ťažkostiach.

Hodnota je asi päť miliónov eurBoženík v tejto sezóne nastúpil za tím z Porta v 21 súťažných stretnutiach, v ktorých zaznamenal deväť presných zásahov.

Podľa špecializovaného portálu transfermarkt.com má momentálne hodnotu zhruba päť miliónov eur.

V prípade prestupu do Verony by sa v novom pôsobisku stretol s reprezentačnými spoluhráčmi Ondrejom Dudom a Tomášom Suslovom.

Viac k témam: Serie A
Zdroj: SITA.sk - Vytvorí Boženík s Dudom a Suslovom slovenské trio v Hellase Verona? Rokovania sú konkrétne, píše taliansky novinár © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama

Diskusia