Lekáreň Hlohovec
Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Správy

Na ŠKODA SNOW SHOW sa exkluzívne predstaví nový KODIAQ


ŠKODA opäť spestrí tohtoročnú zimnú sezónu v TOP lyžiarskych strediskách na Slovensku. Fanúšikom zimných športov sa značka opäť predstaví na výnimočnej sérii podujatí ŠKODA SNOW SHOW 2017. Hviezdou najbližších víkendov na horách bude horúca novinka značky ŠKODA, model KODIAQ, ktorý sa predstaví v exkluzívnej predpremiére. V rámci bohatého programu nebude chýbať žrebovanie o automobil ŠKODA na celý víkend s plnou nádržou. Prvé podujatie ŠKODA SNOW SHOW 2017 štartuje už túto v sobotu v stredisku Salamandra Ski Resort pri Banskej Štiavnici.

Jedenásť výnimočných podujatí ŠKODA SNOW SHOW 2017 spestrí aj tohtoročnú lyžiarsku sezónu návštevníkom deviatich špičkových lyžiarskych stredísk na celom Slovensku. Okrem pestrého programu budú mať všetci nadšenci zimných radovánok jedinečnú príležitosť spoznať v exkluzívnej predpremiére nové veľké SUV značky ŠKODA, model ŠKODA KODIAQ.

"Chcel by som všetkých srdečne pozvať už túto sobotu do lyžiarskeho strediska Salamandra Ski Resort. Okrem bohatého programu pre celé rodiny sa môžu záujemcovia osobne zoznámiť s prvým veľkým SUV značky ŠKODA a zažiť na vlastnej koži exkluzívnu slovenskú predpremiéru tohto prelomového automobilu. Nová ŠKODA KODIAQ bude čakať na svojich fanúšikov v každom stredisku, kam séria ŠKODA SNOW SHOW v tomto roku zavíta," hovorí Ing. Marek Růžička, konateľ spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko.

Návštevníci, ktorí sa zaradia do žrebovania, môžu získať automobil značky ŠKODA na víkend s plnou nádržou. O skvelú zábavu a výbornú hudbu sa počas jedenástich víkendov plných súťaží postará populárny moderátor rádia Anténa Rock Tomaggio. Návštevníci lyžiarskych stredísk si budú môcť v rámci série podujatí otestovať špičkové lyže, snowboardy, lyžiarske okuliare alebo športové oblečenie.

ŠKODA SNOW SHOW 2017
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama


Diskusia