Lekáreň Hlohovec
Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Slovensko

Kontrolná otázka policajtov zlodeja zaskočila, na mieste sa priznal
BRATISLAVA/TRNAVA 3. augusta (WebNoviny.sk) - Policajti Pohotovostnej motorizovanej jednotky zadržali na trnavskom sídlisku muža s batohom plným kradnutých džínsov v hodnote takmer sto eur.

Ako agentúru SITA informovala trnavská policajná hovorkyňa Mária Linkešová, s podozrením, či nejde o nezvestnú alebo hľadanú osobu, muža požiadali o doklady a hoci najskôr tvrdil, že ich nemá, vzápätí začal prehľadávať svoj batoh.

Odporúčame:
Neznámy muž ukradol 91-ročnej starenke 5 000 eur, polícia pátra po podvodníkoch

Z narýchlo pobalených nohavíc trčali cenovky a kontrolná otázka policajtov o kúpe nohavíc vyviedla muža natoľko z miery, že sa vzápätí priznal, že ich ukradol. V predajni v centre mesta si krádež nevšimli, zlodeja odhalili až kamerové záznamy. Nepoškodené oblečenie policajti vrátili späť do predajne.

Muža obvinili z opakovanej krádeže. Iba niekoľko týždňov predtým 38-ročného muža z Maduníc pristihli pri krádeži v hypermarkete, za čo dostal blokovú pokutu. Teraz mu hrozí až dvojročný trest.

Viac k témam: Polícia SR, zlodej
Zdroj: Webnoviny.sk - Kontrolná otázka policajtov zlodeja zaskočila, na mieste sa priznal © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama


Diskusia