Lekáreň Hlohovec
Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Ostatné športy

ZOH 2018 v Pjongčangu: Vlhová a Velez-Zuzulová sa štartu nedočkali, slalom pre vietor odložili
PJONGČANG 13. februára (WebNoviny.sk) - Stredajší slalom žien na zimných olympijských hrách v kórejskom Pjongčangu začne s číslom jeden slovenská favoritka na medailu Petra Vlhová.

Na základe žrebu pôjde s dvojkou Švédka Anna Swennová Larssonová a s trojkou hlavná ašpirantka na zlato Američanka Mikaela Shiffrinová. Nasledovať budú Rakúšanka Bernadette Schildová, Švajčiarka Wendy Holdenerová, Nórka Nina Haverová-Lösethová, Švédka Frida Hansdotterová, Švajčiarka Denise Feierabendová a s deviatkou druhá slovenská reprezentantka Veronika Velez-Zuzulová.

Odporúčame:
ZOH 2018 Zimné olympijské hry v Pjongčangu (online)

Na štarte sa predstavia aj ďalšie dve Slovenky - Barbara Kantorová bude mať číslo 54 a Soňa Moravčíková číslo 55. Prvé kolo ženské olympijského slalomu je na programe o 10.15 h miestneho času (2.15 h SEČ), druhé od 13.45 h miestneho času (5.45 h SEČ).

ZOH 2018 v PjongčanguOdporúčame:
ZOH 2018 v Pjongčangu: Zjazdové lyžovanie

Zjazdové lyžovanieSlalom žien

1. kolo: štart o 10.15 h miestneho času (2.15 h SEČ)

2. kolo: štart o 13.45 h (5.45)

Slovenky na štarte

1. Petra Vlhová

9. Veronika Velez-Zuzulová

54. Barbara Kantorová

55. Soňa Moravčíková

Viac k témam: Barbara Kantorová, Petra Vlhová, Soňa Moravčíková, Veronika Velez-Zuzulová, zjazdové lyžovanie, Zjazdové lyžovanie ZOH Zimné olympijské hry 2018 Pjongčang, ZOH Zimné olympijské hry 2018 Pjongčang
Zdroj: Webnoviny.sk - ZOH 2018 v Pjongčangu (slalom): Petra Vlhová, Veronika Velez-Zuzulová © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama


Diskusia