Lekáreň Hlohovec
Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Slovensko

Cez Slovensko pôjde 29 cestných presunov zahraničných vojsk
BRATISLAVA 12. marca (WebNoviny.sk) - Ministerstvo obrany SR upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenskej republiky, ktoré sú naplánované v období 12 až 18 marca 2018. Agentúru SITA o tom informovala hovorkyňa rezortu obrany Danka Capáková.

Celkovo by malo ísť o 29 cestných presunov zahraničných vojsk. Pôjde predovšetkým o presun maďarských a srbských vojakov v rámci rotácie misie UNFICYP a presun amerických a poľských vojakov v súvislosti s prepravou materiálu.

Odporúčame:
Ministerstvo obrany núka za dobrovoľnú vojenskú prípravu viac ako 1100 eur

Rezort obrany dáva do pozornosti tiež presuny Ozbrojených síl SR na trase Rožňava, Lešť a späť, Rožňava, Zemianske Kostoľany a späť, Rožňava, Zemianske Kostoľany a Lešť, ako aj prepravu nadrozmerného nákladu techniky na trase so Trebišov, Martin, Trebišov, Centrum Výcviku Lešť, Trebišov, Poľné cvičisko Ozorovce, Trebišov, Vojenský výcvikový priestor Kamenica nad Cirochou, ako aj na trase Hlohovec, Vojenský výcvikový priestor Kolíňany.

Viac k témam: Ministerstvo obrany SR, presun vojenskej techniky
Zdroj: Webnoviny.sk - Cez Slovensko pôjde 29 cestných presunov zahraničných vojsk © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama


Diskusia