Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Slovensko

Tragédia v Košiciach si vyžiadala život robotníka, polícia začala trestné stíhanie (foto)
28.9.2022 (Webnoviny.sk) -


  • aktualizované 28. septembra, 14:25
V stredu dopoludnia došlo v Košiciach k tragédii, keď sa počas búracích prác domu prepadol krov strechy, ktorý zavalil robotníkov. Ako na sociálnej sieti informovala košická krajská polícia, jedna osoba utrpela zranenia, ktorým na mieste podľahla.

„Na mieste sú všetky záchranné zložky. Ulica je uzatvorená. Bližšie informácie poskytneme, keď to situácia dovolí,“ dodala polícia.

Do nemocnice boli so zraneniami prevezené ďalšie dve osoby. Rozsah zranení zatiaľ nie je známy. Príslušníci Policajného zboru uzavreli cestu a miesto udalosti v týchto chvíľach dôkladne dokumentujú a vykonávajú prvotné, neodkladné úkony. Bližšie okolnosti, za akých k tejto tragickej udalosti došlo, policajti zisťujú. Viac informácií v týchto chvíľach podľa polície nie je možné poskytnúť.

Viac k témam: Pracovný úraz, Tragická nehoda, Úmrtie
Zdroj: Webnoviny.sk - Tragédia v Košiciach, počas búracích prác domu sa prepadla strecha a zavalila robotníkov (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama

Diskusia