Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Hudba

Eros Ramazzotti: Najviac zo všetkého momentálne potrebujeme lásku
9.2.2023 (SITA.sk) - Charizmatický spevák Eros Ramazzotti, po obrovskom úspechu v Severnej i Južnej Amerike, odštartoval európsku časť turné, na ktorom predstavuje svoj posledný  štúdiový album Battito Infinito.

Nejedno srdce svojimi love songmi roztopí i na Slovensku. Do košickej Steel Arény zavíta temperamentný Talian už 8. marca 2023, v Bratislave sa predstaví 15. apríla 2023 v Tipos Aréne – Zimný štadión Ondreju Nepelu.

Nevyliečiteľný romantikPovesť obrovského romantika a milovníka má Ramazzotti už niekoľko dekád. Téma lásky je u Taliana už roky najdominantnejšou témou, ktorou si získal srdcia fanúšikov po celom svete a žne s ňou mimoriadne úspechy. „Láska bola vždy súčasťou môjho života. Vo svojej hudbe hovorím o všetkom, čo sa ma úzko dotýka, takže pocity, ktoré prežívam, sa odrážajú aj v tom, čo píšem a spievam,“ vysvetlil spevák.https://www.youtube.com/watch?v=sJoXhsafAjc

I posledný album, ktorý naživo zaznie aj na Slovensku, Eros vydal v znamení lásky. „Najviac zo všetkého momentálne potrebujeme lásku, tú lásku, ktorú sa snažím sprostredkovať na celom mojom nosiči a najmä v singli “Gli ultimi romantici“ (“Poslední romantici“): príbeh dvoch ľudí, ktorí sa snažia udržať nažive realitu, ktorá  však už neexistuje. Je to skladba, ktorá je do značnej miery o mne,“ zdôvodnil Ramazzotti voľbu ústrednej témy albumu Battito Infinito a zároveň predstavil skladbu, ktorá mu k srdcu prirástla najviac.

Okrem noviniek aj najväčšie hityOkrem piesní z Battito Infinito si fanúšikovia, v Košiciach i v Bratislave, zaspievajú spolu s hlavnou hviezdou večera aj najznámejšie skladby z pera Erosa Ramazzottiho.

Návštevníci koncertov sa môžu tešiť na nestarnúce hity Più che puoi a Se bastasse una canzone, Fuoco nel fuoco, Cose della vita či baladu Musica è, ale aj mnoho ďalších.

Vstupenky na koncerty Erosa Ramazzottiho, ktoré sa uskutočnia  8.3.2023 v košickej Steel Aréne a 15.4.2023 v TIPOS Aréne – Zimný štadión Ondreju Nepelu v Bratislave, sú dostupné na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal.https://www.youtube.com/watch?v=l_DaMjrO94w

Zdroj: SITA.sk - Eros Ramazzotti: Najviac zo všetkého momentálne potrebujeme lásku © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama

Diskusia