Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Slovensko

Žena vystúpila z dodávky a zrazilo ju auto, zraneniam na mieste podľahla (foto)
12.2.2024 (SITA.sk) - Policajti zisťujú príčiny dopravnej nehody, pri ktorej v pondelok popoludní v obci Boleráz v okrese Trnava zomrela 54-ročná žena, ktorá bola spolujazdkyňou v menšej dodávke. Zároveň začala polícia vo veci trestné stíhanie pre prečin usmrtenia.

Podľa prvotných informácií spolujazdkyňa uprostred obce z dodávky vystúpila a postavila sa za vozidlo. V tej chvíli do nej narazil 42-ročný vodič na vozidle Opel.

„Žena pri nehode utrpela zranenia, ktorým, žiaľ, na mieste podľahla. Policajti podrobili vodičov dychovým skúškam, s negatívnymi výsledkami," informovala o nehode trnavská polícia.

Policajti museli cestu I. triedy na nevyhnutne potrebný čas úplne uzavrieť. Na miesto bol privolaný aj znalec z odboru cestnej dopravy.

Polícia upozorňuje vodičov, aby sa pri jazde plne venovali vedeniu vozidla a sledovali situáciu na ceste. V prípade, čo i len malej únavy alebo nevoľnosti, majú vodiči radšej bezpečne zastaviť a oddýchnuť si.Viac k témam: Tragická dopravná nehoda, Úmrtie, Zrážka
Zdroj: SITA.sk - Žena vystúpila z dodávky a zrazilo ju auto, zraneniam na mieste podľahla (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama

Diskusia