Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Kultúra

Topfest bude už len jeden, v Žiline to roztočia hviezdy svetových pódií
14.2.2024 (SITA.sk) - Organizátori festivalu Topfest, ktorý odštartuje letnú festivalovú sezónu na žilinskom letisku 27. až 29. júna 2024, potvrdili, že situácia okolo duplicity festivalu Topfest sa stabilizuje.

V posledných hodinách sa prostredníctvom sociálnych sietí rozšírila správa, že organizátori hudobného festivalu na Zelenej vode to tento rok vzdávajú a nateraz tento ročník organizovať nebudú.

Situácia sa stabilizujeAj preto si tím okolo najväčšieho rockového festivalu na Slovensku uvedomuje zodpovednosť naplniť očakávania rockovej rodiny a na konci júna v Žiline priniesť všetkým fanúšikom tvrdej a poctivej hudby jedinečný zážitok.

„Sme radi, že situácia okolo duplicity festivalu TOPFEST sa stabilizuje. Od roku 2021 bolo cieľom upevniť a posilniť pozície festivalu a integrovať sa do európskych festivalových štandardov. Realizačný tím festivalu je jasne čitateľný a má skúsenosti a referencie v profesnom živote. TOPFEST pokračuje a prináša množstvo prekvapení a kvalitnej hudby či show a od roku 2024 aj množstvo organizačno-technických noviniek," povedal Marián Kollár, CEO Topfest Management.

Na koho sa môžete tešiť?Budú im v tom pomáhať hviezdy svetových pódií ako SCORPIONS, FIVE FINGER DEATH PUNCH, PRETTY MAIDS alebo aj také hviezdy ako sú PHILL CAMPBELL AND THE BASTARD SONS či kapela ANNIHILATOR, ktorí na TOPFEST 2024 prinesú špeciálnu show, ktorú predvedú iba na tomto hudobnom festivale.

Väčšinu tých, ktorí pripravujú festival tento rok a už doťahujú podmienky zmlúv s interpretmi na ďalšie ročníky, Vám organizátori predstavia na akcii TOPFEST 4 YOU.

V piatich mestách, v piatich kluboch od 16. februára do 15. marca budú súčasťou tour českej rockovej kapely TRAKTOR s jej slovenským hosťom MAD FREQUENCY a sú pripravení nielen sa zoznámiť, ale aj odpovedať na „takmer" všetky otázky. Vstupenky si je možné kúpiť na topfestofficial.sk.

Viac k témam: Festival Topfest, Five Finger Death Punch, Scorpions
Zdroj: SITA.sk - Topfest bude už len jeden, v Žiline to roztočia hviezdy svetových pódií © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama

Diskusia