Hlohovec
Pravá stránka Hlohovca



Správy

Slovensko

Žena na elektrickej kolobežke nedala prednosť v jazde a vošla na hlavnú cestu, viezla pritom aj deväť ročnú dcéru (foto)












23.4.2024 (SITA.sk) - Po zrážke e-kolobežky a osobného auta na križovatke v Hlohovci odviezli záchranári na ošetrenie do nemocnice dve osoby z kolobežky.

37-ročná vodička na e-kolobežke podľa doterajších zistení polície nerešpektovala dopravnú značku Stoj, daj prednosť v jazde! a vošla do jazdnej dráhy vozidla Hyundai i30, ktoré išlo po hlavnej ceste.

Na kolobežke pritom viezla svoju 9-ročnú dcéru. Rozsah zranení ženy aj jej dcéry nie je zatiaľ známy. Polícia okolnosti nehody naďalej vyšetruje ako priestupok v doprave.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem


Ako však informovala trnavská polícia, policajti predbežne zistili nesprávny spôsob jazdy cez križovatku, nedanie prednosti v jazde a jazdu viacerých osôb na e-kolobežke. V súvislosti s touto nehodou polícia pripomína, že aj pri jazde na e-kolobežke je potrebné dodržiavať všetky predpisy v cestnej premávke.





Viac k témam: Dopravná nehoda, Elektrická kolobežka, trnavská polícia
Zdroj: SITA.sk - Žena na elektrickej kolobežke nedala prednosť v jazde a vošla na hlavnú cestu, viezla pritom aj deväť ročnú dcéru (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.



© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama

Diskusia