Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaMagazín

27. marec 2023

BÝVANIE V NOVOM HLOHOVCI: KOMFORT BEZ KOMPROMISOV

Dokonalý život, v ktorom je všetko na jednom mieste. Starosti minimalizované, očakávania, naopak, vybudené na maximum. A oprávnene. V Novom Hlohovci sme totiž tým najlepším nešetrili.

BÝVANIE V NOVOM HLOHOVCI: KOMFORT BEZ KOMPROMISOV

Občianska vybavenosť, obchody, lekári. K tomu blízkosť škôl či materskej školy. A samozrejme, dostupné napojenie na komunikácie do veľkých miest. Sen? Nie, potrebný štandard pre dnešné rýchle životné tempo. Bývanie v tomto storočí už nemôžu byť iba štyri steny, za ktoré sa zatvoríte, vystresované rána a nestíhačky.

Moderné bývanie musí byť komplex, v ktorom sa cítime dobre, príjemne a bezpečne. Takýto cieľ sme si dali pri tvorbe Nového Hlohovca a plne sa ho držíme. Život je totiž farebný a pestrosť vychádza z našich pocitov.

Dokončujeme exteriéry a maľujeme byty

Položili sme dlažbu, navozili sme hlinu, do zeme sme umiestnili polozapustené odpadové koše a dokončujeme chodníky. Často si to neuvedomujeme, ale presne tieto detaily sú tie, ktoré dokážu dať každému dňu závan romantiky.

Zakladáme si tiež na bezpečnosti. Nový Hlohovec preto dostane komplexné oplotenie. Naši architekti mali cit a nebudete sa tu určite cítiť ako v zablokovanej pevnosti. Iba bezpečie na každom kroku. Pre všetkých. Pokojne pustite deti na ihrisko a vy si vychutnajte čerstvú kávičku.

Bezpečné bývanie pre rodiny s deťmi

Idete do toho s nami? Ideálne bývanie je teraz na dosah. V Hlohovci vidíme veľký potenciál a potvrdzujú nám to všetci, ktorí tu žijú a nechcú odísť. V čom sa zhodujú? Bytovky zo sedemdesiatych rokov sú už prežité a nevyhovujú potrebám modernej rodiny. Moderná rodina potrebuje priestor, veľkorysosť, ergonomicky premyslené detaily a funkčnosť.

V Novom Hlohovci sme všetky tieto nároky pretavili do precízne prepracovaných bytov. Dovolíme si tvrdiť, že toto bývanie je v súčasnosti to najlepšie, čo vám Hlohovec môže v oblasti nehnuteľností ponúknuť.

Vaše bývanie sme vytvorili s víziou skvelého života a vašej budúcnosti. Čo je ešte lepšie, všetko sa nám darí pripravovať podľa plánov a sťahovať sa sem môžete čoskoro. Život je mozaika príbehov. My do tej vašej chceme vložiť ten najpodstatnejší dielik – zázemie.

Informujte sa o našich projektoch na www.novyhlohovec.sk

Podobné témy
Bývanie v Novom Hlohovci
Bývanie v Novom Hlohovci
Do kaviarne rovno v papučiach. Na mieste vybavíte lekárov, fitko či si posedíte v reštaurácii

Vaše sny o ideálnom bývaní splní Nový Hlohovec
Vaše sny o ideálnom bývaní splní Nový Hlohovec
Projekt Nový Hlohovec sa blíži do finále. Väčšina bytov už pozná svojich majiteľov. Ak uvažujete o modernom a bezpečnom bývaní pre vás a vaše deti, ponáhľajte sa.